Tarptautinis Tauragės muzikos festivalis

Tarptautinis Tauragės muzikos festivalis

Tradicinis festivalis, kuris keičia Tauragės regiono kultūros žemėlapį bei kasmet tampa dideliu traukos centru vakarų Lietuvoje. 

Neseniai X jubiliejų atšventusio bei šiemet drauge su Taurage – Lietuvos kultūros sostine 2023 žengiančio festivalio veiklose bendradarbiaujama su pagrindiniais Lietuvos festivaliais, tokiais kaip Pažaislio muzikos festivalis, Kristupo vasaros festivalis, taip pat Nacionaline filharmonija, Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru, Klaipėdos valstybiniu muzikiniu teatru, Kauno valstybiniu muzikiniu teatru.

Festivalis kasmet vienija vis daugiau Tauragės apskrities bendruomenės iniciatyvių žmonių ir sulaukia stipraus Tauragės rajono savivaldybės, verslininkų bei kultūros institucijų palaikymo. Vidutinis festivalio koncerto žiūrovų skaičius siekia apie 600 lankytojų, atvykstančių ne tik iš Tauragės, bet ir iš visos Lietuvos. Festivalis kasmet prisideda prie žiūrovų kultūrinio švietimo, ugdo jų muzikinį skonį, skatina domėtis klasikine muzika bei pabrėžia Tauragės krašto kultūrinį išskirtinumą.

Festivalio koncertuose nuo jo įkūrimo koncertavo visi žinomiausi šalies orkestrai, kolektyvai, solistai, tokie kaip Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Klaipėdos kamerinis orkestras, orkestras NIKO, Kauno valstybinis choras. Festivalio programoje dalyvavo atlikėjai iš Suomijos, Portugalijos, JAV, Belgijos, Latvijos, Didžiosios Britanijos, Baltarusijos, Ispanijos ir kitų šalių. Festivalyje lankytojai galėjo gėrėtis Maestro Virgilijaus Noreikos, prof. Petro Bingelio, dirigento Gintaro Rinkevičiaus, dirigento Juozo Domarko, baleto primarijaus Nerijaus Juškos, akordeonisto Martyno Levickio, žinomų solistų Liudo Mikalausko, Egidijaus Bavikino, Onos Kolobovaitės, Vaidos Genytės, Rafailo Karpio ir kt. talentais

Įsimintiniausi kadrai

Festivalių akimirkos

Susidomėjote ar turite klausimų?
2020 © Liudo Mikalausko koncertai - Sukurta Tobalt