Vytautas Lukočius

Follow:

Vytautas Lukočius

Tai vienas talentingiausių šios kartos Lietuvos dirigentų savo universalumu neabejotinai lenkiantis daugelį savo amžininkų.

Tai vienas talentingiausių šios kartos Lietuvos dirigentų savo universalumu neabejotinai lenkiantis daugelį savo amžininkų. Vytautas Lukočius ne tik reto talento dirigentas, tačiau ir nepakeičiamas koncertmeisteris, fortepijonu galintis artlikti įvairiausio stiliaus muziką.

1993 metais baigė M. K. Čiurlionio menų gimnaziją kaip pianistas ir choro dirigentas. 1993 įstojo į Lietuvos muzikos akademiją, kurioje 1999 m. įgijo pianisto solisto ir koncertmeisterio magistro  diplomą (doc. J. Karnavičiaus, R. Biveinienės- Jakutytės klasės), o 2000 m. baigė orkestrinio dirigavimo magistro studijas (doc. G. Rinkevičiaus klasėje).

Nuo  1999 metų pavasario studijavo orkestrinį dirigavimą J. Sibelijaus akademijoje (Helsinkis), prof. Leifo Segerstamo, Jormos Panulos ir Atso Almilos klasėse, kurioje 2002 m. įgijo magistro operos ir sinfoninio dirigavimo diplomą. 2003 m. užbaigė meno aspirantūros studijas Lietuvos muzikos akademijoje.

2006 m. III tarptautiniame Jormos Panulos dirigentų konkurse Vaasa mieste (Suomijoje) V. Lukočius pelnė pirmąją premiją, 2009 IV Eduardo Mata tarptautiniame dirigentų konkurse Meksikoje-México I premiją, 1991 m. respublikiniame jaunųjų dirigentų konkurse V. Lukočius pelnė II-ją premiją.

Vytautas Lukočius dalyvavo kuriant populiarius muzikinius projektus kaip muzikos vadovas: V. Noreikos atsisveikinimo su didžiaja scena turui „Ačiū už meilę“, LRT projektui „Auksinis balsas“, turams po Lietuvos ir Latvijos arenas su grupėmis „Smokie“, Bonnie Tyler, Laima Vaikule, Lana Gordon. 

Vytautas Lukočius dalyvauja šiose programose:

  • Operetės spektaklis „Skaniausias kokteilis“
  • Pagaminta Lietuvoje 
2020 © Liudo Mikalausko koncertai - Sukurta Tobalt