Apie mus

APIE MUS

Esame ne pelno siekianti organizacija, organizuojanti profesionalaus meno koncertus, festivalius, edukacijas visoje Lietuvoje!

Shape

Tradicijai užauginti reikia užsidegimo ir kantrybės. Tikime tuo, ką darome ir dedame visas pastangas, jog žmonės po renginių išeitų ne tuščiomis, o pakylėti ir maloniai nustebinti. Mūsų programas jungia siužetas, tai – tarsi maži spektakliai, ilgam įsikuriantys žiūrovų atmintyje.

Viešosios įstaigos steigėjas Liudas Mikalauskas

Pagrindinis Tikslas

Paramos gavėjo statusą turinti viešoji įstaiga „Liudo Mikalausko koncertai“ veiklą vykdo nuo 2010-ųjų metų. Esame ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra tenkinti viešuosius interesus, organizuojant scenos meno ir (ar) kitų literatūros, meno programų kūrimą ir jų viešą atlikimą, bei vykdyti su kultūringos ir taurios asmenybės ugdymu susijusią veiklą. Įstaiga, organizuodama klasikinių ir šiuolaikinių Lietuvos bei užsienio šalių kompozitorių muzikos kūrinių atlikimą, puoselėja bei plėtoja profesionaliąją klasikinę muziką ir jos tradicijas, kūrybiškai perteikia pasaulio muzikinės kultūros vertybes, skatina kultūros sklaidą Lietuvoje, populiarina klasikinių ir šiuolaikinių kompozitorių muzikos kūrinių atlikimą, formuoja, informuoja bei ugdo visuomenę.

Misija

Šiuo metu savo misiją suvokiame kaip kultūros sklaidos regionuose skatinimą, profesionaliosios kultūros priartinimą prie regiono gyventojų. Ateityje VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai“ sieks tapti vyraujančia bei viena iš pagrindinių profesionaliojo scenos meno, ypatingai festivalių, organizatorių Lietuvos regionuose.

Socialinė atsakomybė

Nepamirštama ir socialinė atsakomybė – reguliariai įstaiga organizuoja koncertus senelių, vaikų namuose. Į visus renginius neįgalieji įleidžiami nemokamai, taipogi, neretai festivalių metu užsakomas nemokamas autobusas atvežimui į renginį visus norinčius asmenis, taip siekiant sumažinti socialinę bei kultūrinę atskirtį jautriausioms visuomenės grupėms. Renginių metu dažnai skiriamas tam tikras procentas nuo pajamų labdaros-paramos fondams, tokiems kaip Vytauto Kernagio labdaros fondui, VšĮ „Penkta koja“, rengiamos kalėdinės dovanos „Mamų unijos” globojamiems vaikams.

2020 © Liudo Mikalausko koncertai - Sukurta Tobalt