Koncertinė programa „Dviese gondoloje. Jau 15 metų!” tęsia kelionę per Lietuvą

Šiuo laiku visiems itin svarbu bent valandėlei sustoti, atitrūkti nuo mus užklupusios kasdienybės, ir išleisti savo širdį pasivaikščioti. Grįžtame šiemet su pusę Lietuvos apkeliavusia jubiliejine programa „Dviese gondoloje. Jau 15 metų!”, pridedame informaciją apie datas ir miestus, ją matote straipsnio viršuje nuotraukoje.

Artimiausiuose pasirodymuose, kovo 20 dieną 14 val. Utenoje, bei tą pačią dieną 18 val. Molėtuose koncertinėje programoje drauge pasirodys Kijevo konservatorijos magistrė, tarptautinių konkursų laureatė, pianistė Liubov Drozd (Ukraina). Džiaugiamės, kad ši talentinga pianistė prisijungė prie mūsų jubiliejinės programos ir savo muzikavimu suteiks visiems tikrai jaudinančių akimirkų!

Dviese Gondoloje. Jau 15 metų!

Dalyvauja:

Liudas Mikalauskas (bosas)

Egidijus Bavikinas (tenoras)

Beata Vingraitė (pianinas)

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lietuvoje!

Kur tik jie nuvyksta, ten iš karto gimsta šventė! Jų nepaprastas gebėjimas bendrauti su publika, subtilus humoro jausmas sukuria betarpišką atmosferą, kuri kiekvienam žiūrovui leidžia pasijusti koncerto dalimi – ploti, dainuoti, šokti ir nubraukti juoko ašarą kartu su mylimais dainininkais. Neseniai uždainavus Venecijoje garsiąją „O sole mio“ ir pamačius, kaip publika yra pasiilgusi jų atliekamų dainų, atlikėjai nusprendė ryžtis ir 15 metų bendro dainavimo proga pakeliauti po Lietuvą. Nepraleiskite progos apsilankyti neužmirštamame vakare, kartu su šmaikščiųjų scenos bičiulių dainomis bent mintimis paplaukioti Venecijos kanalais, grožėtis lietuviškomis dainomis, įspūdingiausiais operetės duetais.

Jei norite bent valandėlei pabėgti nuo kasdienybės ir pasikrauti teigiamų emocijų, šis vakaras kaip tik Jums!

ℹ️ Bilietai platinami kultūros centrų kasose ir portaluose:
bilietai.lt https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/dviese-gondoloje-jau-15-metu-77443/
ticketmarket.lt https://www.ticketmarket.lt/search?place=&q=dviese+gondoloje

DėmesioPagal aktualius LR Vyriausybės teisės aktus:

  • Renginio metu privaloma dėvėti medicinines veido kaukes.
  • Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), karščiuojate. Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami;

Share:
2020 © Liudo Mikalausko koncertai - Sukurta Tobalt