Marijampolėje skambėjo prancūziškos Edith Piaf dainos

Lapkričio 28 dieną Marijampolės kultūros centras buvo pripildytas virtuoziškai atliekamos, jausmingumu persmelktos muzikos, kurią atliko talentingoji Evelina Sašenko, vienas geriausių džiazo pianistų Lietuvoje Paulius Zdanavičius ir akordeono meistras Nerijus Bakula.

Talentingoji Evelina Sašenko su komanda į sceną žengė su pirmąją ir amžina savo meile – Edith Piaf dainomis. Būtent šios prancūzų dainininkės kūryba bei dainos Eveliną lydi nuo mokyklinio suolo iki šių dienų: pradedant paaugliškai drąsiu ir talentingu pasirodymu „Dainų dainelėje“, baigiant pilnutėlėmis Šv. Kotrynos ar Kazlų Rūdos Šiaudų arenos salėmis karjeros įkarštyje.

Edith Piaf dainos nukėlė klausytojus į spalvingąjį Montmartrą, jaukias kavines ir slaptas įsimylėjėlių vietas. Muzika užbūrė reginiais ir kvapais, pažadino jausmus. Akimirkai pagauta nepažįstamojo šypsena – naujos istorijos, o gatvės šurmulys – naujos melodijos pradžia. Dainos vertė nusišypsoti ar susimąstyti.

Mano meilė – jausmingos dainos iš Edith Piaf repertuaro. Daina – mano gyvenimas, todėl esu laiminga galėdama dainuoti ir dovanoti tą džiaugsmą kitiems. Garsiose chanson’ ų melodijose plazda elegantiško ir kvapnaus Paryžiaus dvasia, jaudindama širdį nuostabiomis meilės istorijomis ir nuskraidindama sielą į prancūziškų romanų pasaulį…

Programoje skambėjo puikiai pažįstamos bet naujai suskambėsiančios dainos: „La Vie En Rose“ „Padam padam“, „Hymne a L’amour“, „La Foule“ ir kitos. Dalinamės koncerto akimirkomis.

Share:
2020 © Liudo Mikalausko koncertai - Sukurta Tobalt