Opera TRAVIATA lietuviškai Panevėžyje lapkričio 25 d.

G. Verdi opera „Traviata“ lietuviškai

Dalyvauja:

Tarptautinių konkursų laureatai

Ona Kolobovaitė (sopranas, Violeta)

Egidijus Bavikinas (tenoras, Alfredas)

Liudas Mikalauskas (bosas-baritonas, Žermonas)

Beata Vingraitė – Andriuškevičienė (fortepijonas)

„Pakelkim, pakelkim mes taurę linksmybių!” – štai kaip prieš 100 metų prasidėjo profesionaliosios Lietuvos operos kelias Operos ir dramos vaidykloje Kaune!

Šiai progai paminėti publikos pamilti operos solistai, tarptautinių konkursų laureatai Ona Kolobovaitė, Egidijus Bavikinas, Liudas Mikalauskas bei pianistė Beata Vingraitė parengė kamerinį G. Verdi operos „Traviata“ atlikimą. Šios operos siužetinė linija buvo sukurta pagal A. Diuma romaną „Dama su kamelijomis“, tad programos kūrėjai ir vėl sumanė priartinti knygą prie operos klavyro. Dramos monologai ir dialogai, besipinantys su operų arijomis ir duetais, mums visiems žinomą meilės istoriją atskleis dar nematytu būdu.

Nuo šventės iki pykčio, nuo meilės iki mirties Jus lydės programoje dalyvaujantys menininkai, atskleisdami dar nepažintas Violetos, Alfredo ir Žermono gyvenimo dramas.

LAPKRIČIO 25 DIENĄ 18 VAL. TRAVIATA ATKELIAUJA Į PANEVĖŽIO BENDRUOMENIŲ RŪMUS! Maloniai primename, kad į renginį įleidžiami asmenys tik su galimybių pasais, renginys vyks laikantis aktualių LR Vyriausybės reikalavimų renginiams.

Share:
2020 © Liudo Mikalausko koncertai - Sukurta Tobalt