Tauragės muzikos festivalis kviečia palydėti vasarą muzikaliai

Jau tryliktąjį kartą Tauragėje, kuri šiais metais paskelbta Lietuvos kultūros sostine 2023, vyksta tarptautinis Tauragės muzikos festivalis, sukviečiantis gausią publiką iš visos Lietuvos. Organizatoriai, jau spėję palepinti publiką tiek sakralia muzika, tiek portugališkais ritmais, tiek ir šokio spektakliu, kviečia visus palydėti vasarą muzikaliai ir pasisemti geros nuotaikos, kurios užtektų ilgam!

Festivaliui įpusėjus, rugpjūčio 26 d. 19 val. vyks vienintelis Tauragės festivalio koncertas Tauragės Pilies kiemelyje, čia skambės „Pasaulio balsai“. Įspūdingiausius operos žanro kūrinius festivalio scenoje atliks Čikagos simfoninio orkestro choro solistė, sopranas Nida Grigalavičiūtė bei Didžiosios Britanijos karališkojo operos teatro „Covent Garden“ solistė, viešnia iš Suomijos, beje, kilusi iš Tauragės, operos solistė, mecosopranas Monika Evelin Liiv. Solistėms akompanuos Šiaulių kamerinis orkestras „Camerata Solaris“, kuriam diriguos legendinis smuiko virtuozas Vilhelmas Čepinskis. Programoje skambės žymiausios operų arijos ir duetai. Renginio bilieto kaina tik 5 eurai.

Tradicinis naktinis Bangos piknikas šiemet vyks rugpjūčio 29 d. 20.30 val. Tauragės Jūros parke, netoli kavinės „Banga“. Šiame nemokamame renginyje skambės geriausios roko baladės. Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – visiems gerai žinomi ir mylimi atlikėjai, kurių išskirtinumas sužavėjo ne vieną Lietuvos klausytoją. Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai kviečia į koncertą, kuriame akustiškai skambės žinomos pop ir roko baladės. Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake visų laikų hitus! Tai koncertas, kuris savo akustiniu skambesiu ne tik užburs, įtrauks, bet ir neleis jo pamiršti! Renginys nemokamas, todėl laukiami visi.

Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba bei Tauragės rajono savivaldybė. Visą festivalio programą rasite bei įsigyti bilietus į festivalio renginius galite Paysera tickets sistemoje bei www.lmkoncertai.lt interneto svetainėje.

Share:
2020 © Liudo Mikalausko koncertai - Sukurta Tobalt