4 ISTORIJOS <Panevėžys>

2022-10-18
18:00
Liudo Mikalausko koncertai
Ona Kolobovaitė Egidijus Bavikinas
4 ISTORIJOS
Bilietus galite įsigyti čia
Spalio 18 d. 18 val. kviečiame į elegantišką, atgaivą teikiantį vakarą Panevėžio bendruomenių rūmuose!
Bilietai platinami kasoje bei internete: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/4-istorijos-pagal-a-bocelli-ir-s-brightman-369446/
„4 istorijos pagal A. Bocelli ir S. Brightman“ – melodingos muzikos ir choreografinių kompozicijų programoje Jums puikiai pažįstami atlikėjai su ypatingu repertuaru: „Amigos para siempre“ (Draugai per amžius), „Time to say goodbye“ (Laikas pasakyt sudie), „Somos novios“ (Mes įsimylėję), „Operos fantomo“ ir kitų žymiausių miuziklų kūriniais, dažniausiai skambančiais pasaulinio garso atlikėjų Andrea Bocelli ir Sarah Brightman koncertuose!
Jūs turėsite neeilinę progą mėgautis muzikos šedevrais, kuriuos Jums atliks žinomiausi šio stiliaus Lietuvos atlikėjai, TV projektų „Triumfo arka“, „Šok su manimi“ nugalėtojai bei dalyviai – Ona Kolobovaitė (sopranas), Egidijus Bavikinas (tenoras) ir Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto artistai – Justina Vitkutė ir Gintaras Visockis.
Tai – keturios muzikinės žmonių, atlikėjų ir personažų istorijos, kurios nukels Jus į magišką muzikos ir gracijos pasaulį.
Share:
';
2020 © Liudo Mikalausko koncertai - Sukurta Tobalt