Gintarės Jautakaitės autorinis vakaras VIEŠPATIES LELIJA <Šiauliai>

2024-03-05
18:00
Liudo Mikalausko koncertai
Gintarės Jautakaitės autorinis vakaras VIEŠPATIES LELIJA <Šiauliai>
Bilietus galite įsigyti čia

Gintarės Jautakaitės autorinis vakaras
„VIEŠPATIES LELIJA“

Tik šiems vieninteliams koncertams iš Amerikos grįžta dainininkė, kompozitorė, pianistė ir poetė Gintarė Jautakaitė. Krištolo skaidrumo balsu, nuoširdumu ir Enyos dainas primenančiomis melodijomis atlikėja įsimena ilgam ir įkvepia kiekvieną klausytoją išsinešti vidinę šviesą. Šį kartą Gintarė Jautakaitė lankosi Lietuvoje atgimstant pavasariui ir kviečia susitikti autoriniuose koncertuose:

– kovo 5 d. 18 val. Šiaulių kultūros centre;
– kovo 16 d. 18 val. Tauragės kultūros centre;
– kovo 18 d. 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje;
– kovo 19 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre;
– kovo 25 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Krištolinio balso savininkė – taip G. Jautakaitė buvo vadinama sulaukusi 16 metų, kai sudainavo Giedriaus Kuprevičiaus miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“. Gerbėjai puikiai prisimena ne tik pirmą kartą jos atliktas „Kregždutes“, bet ir pačios Gintarės sukurtas dainas „Viešpaties lelija“, „Laivai“, „Į tave einu“. Koncertų metu skambės ir naujausios, dar negirdėtos Gintarės dainos.
Gintarė Jautakaitė yra pirmoji ir vienintelė Lietuvos autorinės muzikos atlikėja pasirašiusi sutartį su didžiausiomis muzikos kompanijomis Sony Records ir EMI, o prieš 20 metų, Anglijoje buvo išleistas jos kūrybos diskas ,,Earthless“. Atlikėja koncertuoja JAV, Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, Airijoje, Austrijoje, Liuksemburge, Vokietijoje.

Pakylėjančiai skaidrus Gintarės balsas, prasminga jos kuriama ir atliekama muzika neabejotinai džiugins ir pakylės kiekvieną koncerto klausytoją. Bilietai į koncertus platinami portale bilietai.lt, daugiau informacijos rasite www.lmkoncertai.lt

Organizatorius: Viešoji įstaiga „Liudo Mikalausko koncertai“

Share:
';
2020 © Liudo Mikalausko koncertai - Sukurta Tobalt