Meilės istorija pagal EDITH PIAF <Marijampolė>

2023-11-28
18:00
Liudo Mikalausko koncertai
Evelina Sašenko
Meilės istorija pagal EDITH PIAF
Bilietus galite įsigyti čia
LAPKRIČIO 28 D. 18 VAL. MARIJAMPOLĖS KULTŪROS CENTRE
MEILĖS ISTORIJA PAGAL EDITH PIAF
Evelina Sašenko (vokalas)
Paulius Zdanavičius (pianistas)
Nerijus Bakula (akordeonas)
Talentingoji Evelina Sašenko į sceną žengia su pirmąją ir amžina savo meile – Edith Piaf dainomis. Būtent šios prancūzų dainininkės kūryba bei dainos Eveliną lydi nuo mokyklinio suolo iki šių dienų: pradedant paaugliškai drąsiu ir talentingu pasirodymu „Dainų dainelėje“, baigiant pilnutėlėmis Šv. Kotrynos ar Kazlų Rūdos Šiaudų arenos salėmis karjeros įkarštyje.
Edith Piaf dainos nukels klausytojus į spalvingąjį Montmartrą, jaukias kavines ir slaptas įsimylėjėlių vietas. Muzika užburs reginiais ir kvapais, pažadins jausmus. Akimirkai pagauta nepažįstamojo šypsena – naujos istorijos, o gatvės šurmulys – naujos melodijos pradžia. Daina nuneš klausytoją ten, kur jis gal net nesvajojo apsilankyti, privers nusišypsoti ar susimąstyti.
Mano meilė – jausmingos dainos iš Edith Piaf repertuaro. Daina – mano gyvenimas, todėl esu laiminga galėdama dainuoti ir dovanoti tą džiaugsmą kitiems. Garsiose chanson’ ų melodijose plazda elegantiško ir kvapnaus Paryžiaus dvasia, jaudindama širdį nuostabiomis meilės istorijomis ir nuskraidindama sielą į prancūziškų romanų pasaulį…
Programoje skambės puikiai pažįstamos bet naujai suskambėsiančios dainos: „La Vie En Rose“ „Padam padam“, „Hymne a L’amour“, „La Foule“ ir kitos.
Bilietų kainos 16-18 eur, platina portalas www.bilietai.lt
Renginio organizatorius: VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai”
Share:
';
2020 © Liudo Mikalausko koncertai - Sukurta Tobalt